Recenzió Nocte

Nocte
Jmenuju se Calla. Je mi osmnáct a je mě jen půl. Moje druhá polovina, můj bratr Finn, je blázen. Miluju ho, i když se děsím toho, že mě stáhne s sebou dolů. Dare je Můj zachránce. V jeho náruči se cítím v bezpečí. Uzdraví mě, zlomí mě, bude mě milovat i nenávidět. Má moc mě zničit. Možná je to v... tovább 

Recenzió

0
Az ellenőrzött értékelések kifejezetten meg vannak jelölve, a többi nem ellenőrzött.
Semmilyen recenzió. Legyen Ön az első, írjon recenziót!